Предметні семінари сприяють розвитку

Предметні семінари сприяють розвитку

Районний семінар учителів зарубіжної літератури відбувся на базі Бузівської загальноосвІтньої школи. Учасників семінару гостинно зустріли учні школи в національних костюмах та привітали  піснею.

– Нашій школі виповнилось 105 років, розповідала директор школи  Валентина Павлівна Гончарук  -навчається 92 учні, педагогічний колектив складається з 16 учителів, які мають спільне кредо «Віддай людині крихітку себе, за  це  душа наповнюється світлом».

Після презентації навчального закладу перед учасниками виступила методист РМК відділу освіти, яка повідомила, що життя вимагає змін, ставить  перед молодим поколінням нові вимоги. Пошук свого місця в житті, задоволення моральних та матеріальних потреб вимагають від дітей та дорослих нових зусиль і компетенцій.

«Формування комунікативних компетенцій учнів засобами предметів філологічного циклу» – тема районного семінару вчителів зарубіжної літератури,  учасники відвідали урок у 5 класі «Світ уяви Аліси та її захопливі пригоди» за повістю «Аліса в країні див» Льюіса Керрола (уч. Валентина Іванівна Гейдер). На уроці вчитель вдало використала різні інноваційні методи: робота в групах, читання в особах, а також методичні підходи, які передбачають позицію учня як активного співтворця, розвивають інтерес до знань та основ комунікації.

Після уроку учасників семінару запросили до «літературної вітальні» на зустріч з письменником Олександром Михайловичем Басанцем, учителем української мови даної школи. Цікавий захід був приурочений  до 85-річчя письменницької організації Січеславщини та Всесвітнього дня письменника. Письменник – неперевершений оповідач, всі з захопленням слухали його розповідь про вихід у світ його книг «Обидва береги», «Страшний дідуган», «Слід минулого літа». Гучними оплесками завдячували учасники семінару учням, які виконали  інсценізацію уривку з новели Олександра Басанця «Нічні страхи».

Стеценко Т. В.,
методист РМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *