День директора в Гупалівській ЗОШ

День директора в Гупалівській ЗОШ

Обдарованість дитини… Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його “локомотивом”. Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі.

Завдання школи — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано. Виявлення обдарованих дітей повинно починатися вже в початковій школі на основі спостереження, вивчення психологічних особливостей, мовлення, пам’яті, логічного мислення.

Серед основних програм якими керується школа у виховній роботі це програма «Обдаровані діти –  надія України». Протягом 10 років учні Гупалівської ЗОШ беруть участь у роботі МАН, де учні нашої школи мали призові місця та отримували стипендії. Це Шелковнікова Юлія, Гуманенко Наталія, Фесун Ольга – були стипендіатами, Бобро Яна, Задирайко Аліна, Хардікова Алєся та Хардікова Ільвіса, Сліпко Владислава – були членами МАН. Гуманенко Наталія була лауреатом обласної премії «Обдаровані діти – надія Дніпропетровщини» 2015 рік.

Учні школи беруть участь у предметних конкурсах «Соняшник», «Левеня», «Колосок», «Геліантус», «Грінвіч», «Бобер», «Пазл». Вже стало традицією брати участь у конкурсі імені П.Яцика, імені Т.Г.Шевченка, «Собори наших душ», «Олімпійський рух», «Спасибі – «Ні!», конкурс екологічних есе. В цих конкурсах учні нашої школи – призери і переможці. У конкурсі «Собори наших душ» ми приймаємо участь уже 13 рік, і щороку ми маємо призові місця.

Відвідування уроків:

  • Зарубіжна література, Вітер Т.К., 11 клас, тема уроку: « Життєвий  і творчий шлях М.Булгакова. М. Булгаков і Київ»

Латоха Г.М.

 

  • Природознавство, Сологуб В.В., 3 клас, тема уроку: Навчальний проект «Шукачі скарбів » (Корисні копалини рідного краю)

Войтенко  Г.М.

  • Хімія, Корнієнко В.В., 9 клас, тема уроку: Захист проектів за розділом «Розчини»

Риженко Ю.В.

  • Математика, Духопел А.В., 7 клас, тема уроку: «Суміжні та вертикальні кути, їх властивості»

Чернеченко Л.О.

  • Українська література, Лимар Л.С., 5 клас, тема уроку: Позакласне читання. Сучасні казки. Фоззі «Гупало Василь. П’ять з половиною пригод»

Риженко Ю.В.

  • Географія, Житний В.П., 7 клас, тема уроку: «Геологічна будова Африки»

Войтенко Г.М.

  • Трудове навчання, Ткач С.І., 4 клас, тема уроку: Виготовлення сюжетної композиції – колажу на тему: «Квіти. Тварини»

Латоха Г.М.

  • Всесвітня історія, Дейнега Л.О., 6 клас, тема уроку: «Давньоєгипетська держава. Єгипетські піраміди»

Чернеченко Л.О.

Директор школи
Чернеченко Л.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *