Найталановитіші та найобдарованіші

Найталановитіші та найобдарованіші

Нарешті  настав  час  підводити  підсумки  проведення  ІІІ  туру  Всеукраїнських  учнівських  предметних  олімпіад  ( обласних ),  який  проходив  з  03  січня  по  18  лютого  2017  року  в  місті  Дніпрі.

В  обласних  олімпіадах  з  основних  предметів,  а  саме :  з  української  мови  та  літератури,  англійської  мови,  російської  мови,  німецької  мови, історії,  правознавства,  географії,  економіки,  математики,  фізики,  астрономії,  біології,  хімії,  екології, інформатики,  інформаційних  технологій,  трудового  навчання,  в  цьому  році  взяли  участь  38  учнів:  19  учнів –  Магдалинівської  ЗОШ,  по  3  учні –  з  Бузівської,  Поливанівської  та  Кільченської   ЗОШ,  по  2  учні –  з  Котівської  та  Шевченківської  ЗОШ,  по  1  учню – з  Гупалівської,  Дмухайлівської,  Ковпаківської,  Мар’ївської,  Почино-Софіївської  та  Топчинської  ЗОШ.  10  учнів  з  38  стали  переможцями  ІІІ  туру  Всеукраїнських  предметних  олімпіад.

Ми  вже  звикли  до  перемог  учнів,  які  щороку  стають  дипломантами  обласних  олімпіад,  Це  учениця  11-А  класу  Магдалинівської  ЗОШ  Дворник  Дарія,  яка  отримала почесне  друге  місце  з  української  мови  та  літератури  ( учитель  Хилай  Н. П. ),  з  англійської  мови  –  третє.  До  речі,  з  англійської  мови  нашим  учням  ніяк  не  вдавалось  привезти  у  район  перемогу.  І  тільки  завдяки  наполегливій  праці  учениці  зі  своїм  наставником,  учителем  англійської  мови  Дворник  Т. М., ми  маємо  змогу  радіти  цій  перемозі.  Дарія  отримала  диплом  ІІІ  ступеня.

Вже  третій  рік, починаючи  з  8  класу,  виборює  треті  місця  з  української  мови  та  літератури  учениця  10  класу  Котівської   ЗОШ    Безщасна  Маргарита  ( учитель  Лашко В. І. )

Другий  рік  поспіль  привозять  нам  перемоги  учні  11-х  класів: Магдалинівської  ЗОШ – Мазай  Іван  – з біології  ( учитель  Марченко  Н. В.);  Бузівської  ЗОШ – Пащенко  Сергій  – з  астрономії (учитель  Пащенко О.Д); вони  отримали  дипломи  ІІІ  ступеня.

Дипломом  ІІ  ступеня  нагороджена  учениця  Кільченської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  ( у минулому – Радянської )  Денисова  Вікторія,  яка  виборола  ІІ  місце  з  екології  ( учитель  Кузнєцов  М. В.).

Особливо  приємно  було  дізнатися  про  перемогу  Руди  Андрія,  учня  10  класу  Магдалинівської  ЗОШ  ( учитель  Теліпко  Н. Д. ),  який  вперше,    з  часу  проведення  олімпіади  з  інформатики  ( програмування ),  зайняв  ІІІ  місце.

Не  менш  важливі  є  для  нас  перемоги  учнів  Магдалинівської  ЗОШ: Смаглюка  Віталія,  учня  9  класу,  який  зайняв  ІІІ  місце  в  олімпіаді  з  історії  ( учитель  Маручок Л. Д. ),  Олексієнко  Вікторії,  учениці  9  класу,  яка  зайняла  ІІІ  місце  в  олімпіаді  з  російської  мови  та  літератури  (учитель  Нестер О. І ),  Пономаренка  Владислава, учня  9  класу,  який  теж  зайняв  ІІІ  місце  в  олімпіаді  з  фізики  ( учитель  Веприцька Т. В.).

Побажаємо  нашим  переможцям  творчих  успіхів  у  навчанні, нових  перемог.

Наставникам  бажаємо  натхнення,  мудрості  і  терпіння  в  нелегкій справі  навчання  та  виховання  підростаючого  покоління –  майбутнього  нашої  Батьківщини.

Нехай  наша  освітянська  нива  поповнюється  новими  талантами,  яскравими  особистостями  та  визначними  перемогами  й  здобутками  в  житті.

                                                                                    О. Гноєва,  методист  районного
методичного  кабінету  відділу
освіти,  сім’ї,  молоді  та  спорту
райдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *